Yapışkan Not Kağıdı

etiket bulutu
Etiketler : not kağıdı post it
Yapışkan Not Kağıdı
Ben çok unutkanım diyenler için rengarenk not kağıtları...Yapışkan not kağıtları, (yada bilinen ismiyle post-it) kaybolması zor, insanların hatırlama, hatırlatma amacıyla kullandıkları, sevilen ve her ofis masasının ihtiyacı bir üründür. Oldukça popüler bir monitör süsüdür.

Yüzeylere hafifçe yapışır ve söküldüğünde asla iz bırakmaz. sökülüp tekrar yapıştırılabilir. Bu sevimli yapışkan not kağıtlarına firma logonuzu, markanızı basarak promosyon amaçlı dağıtımını yapabilir ve markanızın akılda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Mantar Pano

etiket bulutu
Mantar Pano
Günümüzde mantar panolar değişik şekil ve renkleri ile oldukça dikkat çekici hale gelmiştir. Kullanışlı olması ve uygun fiyatları ile hemen hemen her evde ve iş yerinde kullanılmaktadır. Üzerine bir sürü fatura, unutulmaması gereken not v.b iğneleriz.

Japon Yapıştırıcı

etiket bulutu
Japon Yapıştırıcı
Japon yapıştırıcılar ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır. Gücü açısından tercih edilen yapıştırıcılar fiyatları ile yüzümüzü güldürüyor. Bu yapıştırıcılar her zaman elimizin altında...

Bilimsel Hesap Makinesi

etiket bulutu
Bilimsel Hesap Makinesi
Hızlı ve kesin çözüm...Dört işlemin dışında daha ayrıntılı ve daha karmaşık hesaplamaları gerçekleştirebilen hesap makineleridirler.

Pilot kalem

etiket bulutu
Pilot kalem
Bugün dünyada 100’den fazla ülkede tüketiciler, pilot kalem ile yazmanın ayrıcalığına sahiptirler. Pilot kalemleri, kalitesi ve yazım konforu ile bilinmenin yanı sıra bir dönemin öğretmen kalemi olarak da bilinen kalemlerdir.